درباره شرکت ما


مجتمع تولیدی مرغ مادر جنوب خراسان تا کنون با تولید بیش از یک میلیارد جوجه یکروزه گوشتی و پخش و فروش تولیدات خود به اقصی نقاط کشور و صادرات آن به افغانستان، عراق، جمهوری های آسیای میانه و کشورهای حوزه خلیج فارس، اینک افتخار دارد که بیش از سی سال ارایه خدمت و حضور خود در صنعت تولید جوجه یکروزه گوشتی را اعلام دارد.

مجتمع تولیدی مرغ مادر جنوب خراسان اولین و بزرگترین تولیدکننده جوجه یکروزه گوشتی در شرق کشور، در سال 1364 در راستای توسعه این منطقه، فعالیت تولیدی خود را با فارم مادر20 هزار قطعه ای آغاز نموده , که با استقبال شایان مرغداران منطقه همراه گردیده است.
این شرکت در حال حاضر با برخورداری از 3 فارم به ظرفیت تولیدی 226 هزار قطعه مرغ مادر و توان تولید 36 میلیون جوجه یکروزه گوشتی در سال در خدمت صنعت مرغداری کشور می باشد. همچنین این شرکت به منظور بررسی و مانیتورینگ دقیق کیفیت و عملکرد جوجه های تولیدی خود 5 فارم مرغ گوشتی مالکیتی- تحقیقاتی در اختیار داشته که روزانه با کنترل دقیق عملکرد جوجه های گوشتی, در مراحل مختلف پرورش، نسبت به ثبت و انتقال تجربیات مربوطه به مرغداران عزیز اقدام می نماید.

این مجتمع به منظور اطمینان از کیفیت جوجه های تولیدی ، با لحاظ کردن حداکثر استانداردهای توصیه شده ی نژاد راس و رعایت آیین نامه های بهداشتی سازمان دامپزشکی در تمامی مراحل تولید، اقدام به ساخت و بهره برداری از 2 کارخانه جوجه کشی در استان های خراسان جنوبی و البرز، نموده است, تا علاوه بر سهولت در پخش و توزیع جوجه های تولیدی به اقصی نقاط کشور در حداقل زمان ممکن، کیفیت آنها را نیز به طور مرتب و مستمر تحت نظارت و پایش داشته باشد.
جانمایی مناسب ، طراحی اصولی و رعایت کلیه استانداردهای زیست محیطی و Bio-security در ساخت فارم های سه گانه شرکت و به کارگیری به روزترین و کارآمدترین تکنولوژی های نوین, نظیر دستگاه های جوجه کشی ایر استریمر ساخت شرکت معتبر پیترسایم، باعث شده که این شرکت ضمن تامین سهم بسزایی از نیاز استان خراسان جنوبی و سایر نقاط کشور به جوجه یکروزه گوشتی, تعداد قابل ملاحظه ای از تولیدات خود را به صورت مستمر به کشور های همسایه نیز صادر نماید.
مجتمع تولیدی مرغ مادر جنوب خراسان، اعتقاد راسخ دارد که کیفیت جوجه های یکروزه گوشتی تولیدی، از فارم های مادر آغاز گشته و به همین منظور، رعایت کلیه مسایل پرورشی- بهداشتی در فارم های مادر را بطور دقیق و مستمر در تمامی مراحل پرورش و تولید, مستقیماً توسط کارشناسان باتجربه خود، تحت کنترل و نظارت دارد.